Doporučené odkazy

La Zadov : zde najdete informace o lyžařském areálu Zadov, o provozu vleků, ceníky vleků, online kamery. Naleznete zde i půjčovny lyžařského vybavení a informace k lyžařské škole jak pro nejmenší, tak i pro méně pokročilé.

 

Stachy : jsou centrem turistického dění v tzv. Stašské kotlině, mezi Javorníkem a Churáňovem. Je zde nákupní centrum, pošta a meziměstská autobusová doprava.

 

Vimperk : je historické nejblíže položené město 12km východně. Je zde řada nákupních center, Šumavský pivovar, který určitě stojí za návštěvu a spousta dalšího kulturního dění.

 

Kašperské Hory :  jsou malebným městem s bohatou historií. Toto horské středisko je centrem celoroční turistiky a se rozkládá se v blízkosti horního toku řeky Otavy. Nad městem je známá dominanta – hrad Kašperk vystavěný z rozkazu Karla IV.  k ostraze zemské hranice, ochraně obchodní stezky a zlatorudných dolů.

 

NP Šumava : zde naleznete informace o národním parku Šumava, chráněné krajinné oblasti a návštěvní řád. Taktéž zde naleznete důležité kontakty.

 

Modrava :  je známým centrem celoroční horské turistiky. Je tvořena třemi původními osadami : Modrava, Filipova Huť, Vchynice-Tetov. Určitě stojí za návštěvu.

 

Počasí : informace o aktuálním či výhledovým počaí - Zadov, Churáňov

Zařízení objektu navrhla

a vybavila spol.

AV interiéry

České Budějovice

www.avinteriery.cz