Ubytování

p1100812

Objekt se nachází v Národním parku Šumava v oblasti Zadov na polosamotě, 450m od lyžařského areálu Kobyla. Pronajímaný prostor je nově zrekonstruován (r. 2011) dle odpovídajících evropských standardů. Je vybudován v místech, kde před 1. rekonstrukcí (r.1995) byla maštal pro domácí hospodářská zvířata a půdy na ukládání sena. Skládá se ze vstupní haly a dvou pater. Před vstupem do budovy je venkovní sezení, za nímž se rozkládá velká louka, kterou poměrnou část léta spásají krávy.

dsc05575

Ve vstupní hale se nachází vstup do kotelny a technické místnosti s WC využívaným zejména při venkovním sezením. Kotelna je vybavena litinovým kotlem na tuhá paliva. Z haly vede schodiště do 1. patra s poměrně velkou chodbou odkud je vstup do dvou pokojů, společné kuchyně, společného WC a koupelny se sprchou.

2. patro zahrnuje menší chodbu, která je propojena se spodní chodbou zábradlím a otevřeným schodištěm. Ve 2. patře se nachází samostatný pokoj a WC se sprchou.
Všechny místnosti jsou vybaveny firmou AV interiéry a to masivním palisandrovým nábytkem.

kuchyn-a

Kuchyňská linka je vybavena jídelním stolem pro 6 – 8 osob, dvěma varnými zónami s dvouplotýnkovými indukčními deskami, jednou troubou, dvěma mikrovlnkami, dvěma dřezy a dvěma chladničkami.
1. Pokoj v 1.patře je vybaven 5ti lůžky (1x1,5 lůžko s palandou, 1x lůžko s příčnou palandou), skříní, komodou a jídelním stolem se 4mi židlemi.
2. Pokoj v 1. patře je vybaven 4mi lůžky (2x dvoulůžko), skříní, komodou a jídelním stolem se 4mi židlemi, je zde i zbývající prostor pro spaní na nějaké přistýlce (karimatce)
3. Pokoj ve 2. patře je vybaven 4mi lůžky (1x dvoulůžko a 2x jednolůžko), skříní, komodou a jídelním stolem se 4mi židlemi. V tomto pokoji je menší samostatná varná zóna s chladničkou, mikrovlnkou a jednoplotýnkovým elektrickým vařičem. Pokoj má vlastní WC a sprchu.


V každém pokoji je příprava pro TV. K dispozici je 1 TV. V celém objektu je možné připojení k internetu přes WIFI modem.


K těmto obytným prostorům je zpřístupněna část stodoly pro uskladnění kol, nebo lyží.

 

Venkovní sezení, k dispozici je ohniště a zastřešená pergola o velikosti 24 m2.

 

Topení je centrální v litinovém kotli na tuhá paliva. Topení si každý host obsluhuje sám. Dřevo a brigety jsou k dispozici v místě.

 

Vzhledem, k evropským trendům a z důvodu návštěvy dětí jsou vnitřní prostory nekuřácké! Domácí mazlíčci pouze po předchozí domluvě.
 

Zařízení objektu navrhla

a vybavila spol.

AV interiéry

České Budějovice

www.avinteriery.cz